Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Zyrtare: Xhemaili dhe Pandev tek Galatasaray
Blerim Xhemaili dhe Goran Pandev janë lojtarët më të rinj të Gallatasarayt dhe këtë e ka konfirmuar vetë klubi i Napolit.

Akoma nuk është bërë e ditur formula e transferimit të tyre. /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2014, ora 21:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori