Zyrtare, Pioli zgjidhet trajneri i ri i Fiorentinës
Stafano Pioli ish trajneri j Ibter sot është zyrtarisht trajneri i ri i Interit.

Këtë gje e ka konfirmuar skuadra violet e cila e zyrtarizon trajnerin direkt pas shkarkimit të tij nga Inter.

Skuadra e re e Piolit zhvilloi nje sezon të mirë dhe me insinstimet që po bën ajo shpreson për një vend që te çon në Ligën e Kampionëve. /albeu.com /
Shtuar më 06/06/2017, ora 19:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori