Zyrtare/ Pogba nuk largohet nga Juventusi
Paul Pogba ka konfirmuar se dëshiron të qëndroj edhe më gjatë në Juventus.

Drejtori Sportiv i Juventusit, Giuseppe Marotta ka thënë edhe njëherë se Paul Pogba nuk ka plan të largohet nga Torino.

Aktualisht Pogba është një nga lojtarët me të kërkuar në Evropa, dhe mesa duket do të mbetet edhe edicionin e ardhshëm në Juvetus.

Pogba është lojtar i Juventusit dhe ka ende kontratë me ne. Plus, ai na ka thënë se dëshira e tij është që të qëndroj me ne. Të gjitha kushtet janë që ai të qëndrojë në Juventus edhe për disa vite”, tha Marotta gjatë një takimi me gazetarë. /Albeu.com/
Shtuar më 23/03/2016, ora 19:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori