Zyrtare/ Prandelli trajner i Valencias
Valencia ka emëruar zyrtarisht Cesare Prandellin trajner të ri të skuadrës.

Përmes sajtit zyrtar të klubit, Valencia ka bërë të ditur se ish trajneri i Italisë dhe së fundmi i Galatasarayt, Cesare Prandelli, është emëruar në krye të skuadrës spanjolle. /Albeu.com/
Shtuar më 01/10/2016, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori