ZYRTARE: PSG transferon lojtarin e Bayern Munich
Paris Saint Germain ka arritur të sigurojë shërbimet e mbrojtësit të majtë, Juan Bernat.

Kalimi i lojtarit nga skuadra bavareze në Paris u bë për shumën e 15 milionë eurove.

Kampioni në fuqi i Francës ishte në kërkim të një mbrojtësi të majtë gjatë gjithë këtij afati kalimtarë.

Bernat kaloi tek Bayern nga Valencia në vitin 2014 dhe pati 113 paraqitje me skuadrën gjermane.

Lojtari është shprehur i lumtur për kalimin në Paris.

Shtuar më 31/08/2018, ora 21:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori