ZYRTARE/ Publikohet lista e lojtarëve të Gjermanisë (FOTO LAJM)

Gjermania ka publikuar listën e lojtarëve">lojtarëve për ndeshjet e nëntorit ndaj Bjellorusisë dhe Irlandës e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020.

Trajneri Joachim Low ka ftuar disa lojtarë të ri, për dy ndeshjet vendimtare, që do ta vendosin fatin e Gjermanisë për Kampionatin Europian.

Ja të ftuarit ku mes tyre nuk mungojnë disa talente:
Shtuar më 08/11/2019, ora 15:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori