Zyrtare/ Real Madrid arrin marrveshjen dhe për shitjen e një lojtari tjetër
Marreveshja ndërmjet Real Madridit dhe Manchester City pWr Danilon është arritur.

Lojtari brazilian sot do të zyrtarizohet si lojtari më i ri i skuadres Angleze. Braziliani do të nënshkruajë një kontratë 5 vjecare me Cityn, përcjell Albeu.com.

Real Madridi do te perfitoje 30 milion euro nga shitja e tij dhe bonuse ne baze te paraqitjeve te tij. /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2017, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori