ZYRTARE/ Real Madridi do ti luaj ndeshjet e mbetura në "Alfredo Di Stefano"
Los Blancos kanë vendosur që të luajnë në stadiumin ‘Alfredo Di Stefano’, për pjesën e mbetur të sezonit.

Ndeshjet e mbetura të sezonit do të luhen pa tifozë, kështuqë Real Madrid ka shfrytëzuar mundësinë dhe të luaj larg ‘Bernabeu’, në mënyrë që në stadium të kryhen punimet e planifikuara.

Skuadra do të luajë në ‘Di Stefano’, me punën që po vazhdon në Bernabeu, pas një pauze disa ditore.
Shtuar më 01/06/2020, ora 18:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori