E FUNDIT/ Numurohen 93.96% të votave, rezultatet në kohë reale
ZYRTARE/ Saul Niguez konfirmon largimin nga Atletico Madrid, ja kur e zbulon ekipin e ri
Saul Niguez ka konfirmuar zyrtarisht se do të largohet nga Atletico Madridi në këtë verë.

Mesfushorit spanjoll ka kohë që lidhet me një largim nga Los Rojiblancos, e që tani ka bërë të ditur se do të largohet.

Niguez me një postim në Twitter ka thënë se brenda tri ditësh do të njoftojë për klubin e ri.

Klub i ri, brenda 3 dite do të njoftoheni”, ka shkruar ai.

Manchester United dhe Arsenali, janë dy klubet që cilësohen si favoritë për transferimin e tij.
Shtuar më 31/05/2020, ora 17:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori