Zyrtare: Saviola tek Hellas Verona
Pëlqej
Javier Saviola
Hellas Verona ka arritur marrëveshje me veteranin e Olympiacos, agjentinasin 32-vjeçar, Javier Saviola.

Saviola ka një karrierë të shkëlqyer në River Plates, Barcelonë, Monaco, Sevilla, Real Madridt, Benfica dhe Malaga. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 21:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori