Zyrtare/ Shqipëria miqësore me Bosnjën në mars
Kombëtarja shqiptare ka zyrtarizuar një miqësore më 28 mars ndaj Bosnjës. Lajmi është konfirmuar në faqen zyrtare të Federatës shqiptare të futbollit.

Në komunikatën e saj, Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë të ditur gjithashtu se ndeshja mes Shqipërisë dhe Bosnjes do të luhet në stadiumin “Elbasan Arena”.

Mbetet për t'u konfirmuar tashmë është vetëm ora e zhvillimit të kësaj ndeshjeje miqësore mes Shqipërisë dhe Bosnjes së Edin Dzeko e Miralem Pjaniç.
Shtuar më 21/02/2017, ora 13:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori