Zyrtare: Solari trajner i Realit deri në vitin 2021
Pëlqej
Real Madrid përmes një komunikate ka konfirmuar trajnerin, Santiago Solarin në krye të klubit për tre vitet e ardhshme.

Solari erdhi si trajneri i përkohshëm te Los Blancosit, pas shkarkimit të Lopeteguit.

Pas rezultateve të mira, drejtuesit e klubit madrilen kanë vendosur që t'i ofrojnë një kontratë deri në vitin 2021.

Ai nuk ka menduar dy herë dhe e ka nënshkruar menjëherë. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2018, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori