Zyrtare: Sulmuesi i Chelsea transferohet në Spanjë
Pëlqej
Michy Batshuayi është zyrtarisht lojtar i Valencias, këtë lajm e ka konfirmuar klubi dhe lojtari në Twitter.

Lojtari do të jetë në huazim deri në fund të sezonit.

Batshuayi i ka kushtuar Chelseat 40 milion euro vitin e kaluar ku e blenë nga Marseille, ai u huazua tek Dortmundjanar dhe aty shkëlqeu me paraqitjet e tij.

Ky është një afrim shumë i rëndësishëm për Valencian ku është rikthyer në Champions League.
Shtuar më 10/08/2018, ora 17:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori