Zyrtare, Szczesny blerja më e re e Juventusit
Juventus direkt pas mbërritjes në Torino duarbosh, ka filkuar punët për forcimin e ekipit dhe blerja e tyre e parë është portieri Szczesny.

Sipas Sky Sport, Juventus ka rënë dakord me Arsenal për shumën e 16 milion euro.
Juvenrus kishte kohë që e dëshironte ish portierin e Romë s, ata ndoqën hapat e tij që në kohën kur ai luantetek Roma.

Roma refuzoi ta shiste tek Juventus për të mos forcuar një rival direkt për titull, por nuk i shpëtoi dot dy vite më vonë kur Arsenal ua servir në pjatë per 16 milionë. /albeu.com /
Shtuar më 05/06/2017, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori