Zyrtare: Taider tek Sassuolo
Pëlqej
Saphir Taider është lojtari më i ri i Sassuolos pas është marrë në formë huazimi nga Inter.

Algjeriani ishte çuar në huazim tek Saouthampton, por lojtari nuk ka pranuar që të qëndrojë në Angli dhe ka kërkuar rikthimin në Itali.

Ai është huazim 1-vjeçar dhe me të drejtë blerje nga Sassuolo. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 19:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori