Zyrtare: Xhaka rinovon me Baselin deri në 2018-ën
Taulant Xhaka
Basel ka zyrtarizuar rinovimin e kontratës me Taulant Xhakën, futbollistin 23-vjeçar të Kombëtares shqiptare. Mesfushori do të jetë pjesë e klubit zviceran deri në korrik të vitit 2018.

"Jam jashtëzakonisht i lumtur. Baseli është klubi im i zemrës. Atmosfera dhe synimet e klubit ishin deçozivë në vendimin tim", është shprehur Xhaka pas firmës në kontratën e re. /albeu.com/


Shtuar më 09/01/2015, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori