Zyrtare: Yerry Mina transferohet tek Evertoni
Mbrojtësi kolumbian, Yerry Mina është transferuar tek Evertoni për 30 milionë euro për shërbime të tjera.

FC Barcelona dhe Everton ka arritur marrëveshje për transferimin e mbrojtësit Yerry Mina.

Skluadra angleze pritet që të paguaj më shumë se 30 milionë euro për lojtarin derisa Barcelona ka të drejtën e riblerjes se lojtarit nëse e sheh të arsyeshme.
Shtuar më 09/08/2018, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori