ZYRTARE/ Zbulohet orari i "El Classicos"
La Liga ka zbuluar orarin për ndeshjen e parë mes Barcelonës dhe Real Madridit që zhvillohet me 24 tetor.

Kjo ndeshje do të luhet nga ora 16:00, sipas kohës sonë lokale.

"El Classico" do të jetë më e zbehët këtë sezon pasi përveç Cristiano Ronaldos, nuk do të jenë as Luis Suarez dhe Gareth Bale.

Tek Barcelona në dyshim është edhe Marc Andrea Ter Stegen që vazhdon të jetë i lënduar./
Shtuar më 13/10/2020, ora 09:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori