Pë ata që nuk e kanë parë ndeshjen mes Joshua dhe Ruiz, kjo është përmbledhja e 12 raundeve (VIDEO)

Dueli më i madh i vitit u zhvillua mbrëmë mes Andy Ruiz dhe Anthony Joshua. Meçi filloi rreth orës 22:00 dhe për 12 raunde të plota ishim dëshmitarë të dominimit të Joshuas. Për ata që nuk e kan

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
23.38 %
71.4 %
5.21 %
Total 556 Vota!