14 vite bashkë, martohet sportisti i njohur në një ceremoni luksoze (FOTO LAJM)

Lojtari i tenisit, Rafael Nadal ka kurorëzuar në martesë dashurinë me partneren e tij, Maria Francisca Perrello. Dasma u mbajt gjatë fundjavës në Mallorca.

Ceremonia e martesës së Rafael dhe Marias u mbajt në pronën më të shtrenjtë në Spanjë, kështjellën La Fortaleza.

Mediat e huaja bëjnë të ditur se dasma e çiftit ishte luksoze dhe ishin 350 të ftuar.

Mësohet se kundërshtari, Federer nuk ishte i ftuar në martesën e Rafael.

Rafael Nadal dhe Maria Francisca Perrello janë bashkë prej 14 vitesh.
Shtuar më 22/10/2019, ora 11:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori