Aksident i frikshëm në “Indycar” (FOTO-VIDEO)
Pëlqej
Një aksident spektakolar në xhiron e fundit të garave “Indycar” në qytetin e Hjuston, ka sjellë plagosjen e rëndë të pilotit veteran, Dario Frankiti dhe plagosjen e të paktën 13 tifozëve.

3 herë fituesi i garës së Indianapolis vuajti disa fraktura në brinjë si dhe një kavilje të thyer në aksidentin që tmerroi spektatorët në etapën amerikane të radhës. /albeu.com/

Aksident i frikshëm në “Indycar”

Shtuar më 07/10/2013, ora 18:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori