Conor prapë e fyen, Marku: Eja, bëhu burrë
Conor Benn sërish ka folur për boksierin shqiptar, Florian Marku.

Përmes një interviste, Benntha se i ka treguar Eddie Hearn që mos të ketë duele me Markun, duke e quajtur këtë të fundit si kur**.

"I kam thënë Hearn. Mos më bëjë luftëra me kur***", ishte komenti i boksierit.

Pas kësaj deklarate ka reaguar Florian Marku, i cili i thotë Conorit të bëhet burrë.

"Eja, bëhu burrë. Le ta organizojmë një meç dhe të luftojmë. Fituesi i merr të gjitha. Mos u bëjë frikacak", ka shkruar në rrjetet sociale Florian Marku.

Kujtojmë që gjatë shkurtit, më datën 20, Marku do të rrahet me boksierin, Charlton.
Shtuar më 19/01/2021, ora 12:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori