Dëmtim horror në basketboll (VIDEO)
Një dëmtim i tmerrshëm është parë këtë javë në basketbollin amerikan. Në ndeshjen mes skuadrave Lousville dhe Duke, dëmtimi i rëndë i një prej lojtarëve ka shokuar gjithëkënd që e ka parë.

Në përpjekje për të ndalur një gjuajtje për 3 pikë, basketbollisti Kevin Ware theu këmbën në një mënyrë aq të frikshme sa terrorizoi të gjithë në pallatin e sportit.

Më të vështirë e kanë patur basketbollistët e tjerë, të cilët nuk arrinin të merrnin dot veten, ndërsa i dëmtuari është dërguar menjëherë në spital. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2013, ora 09:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori