Është vetëm 12 vjeç, por gjatësia e tij do ju befasojë (VIDEO)
Olivier Rioks është një djalë vetëm 12 vjeç i cili po bëhet viral në mediat sociale për shkak të gjatësisë së tij.

Aliver është 2.13 metra dhe pasioni i tij është basketbolli, i vetmi sport ku kjo gjatësi e 12 vjeçarit është një favor i madh.

Në një video të publikuar Oliver shihet se e ka shumë të lehtë të shënojë kosha dhe të triblojë moshatarët e tij.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni video. /albeu.com/.

Shtuar më 23/08/2018, ora 15:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori