Futet për të goditur kundërshtarin, ja si e pëson tifozi (VIDEO)
Episod i pakëndshëm në një ndeshje basketbolli në Turqi. Një tifoz u fut në tapetin e pallatit të sportit për të sulmuar një prej basketbollistëve kundërshtarë, por e pësoi shumë keq.

Teksa tifozi po lëvizte në parket, një prej lojtarëve i dha një goditje të fortë nga pas duke e rrëzuar në tokë, shkruan "fotomaç".

Më pas ndërhynë basketbollistë të tjerë dhe forcat e sigurisë për të qetësuar situatën. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2015, ora 09:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori