Holyfield-Tyson, përqafim 16 vjet pas kafshimit të veshit (VIDEO)
Takim surprizë mes dy kampionëve absolutë të boksit botëror, protagonistë në ndeshjen e paharrueshme të vitit 1997, në të cilin Mike Tyson kafshoi veshin e Evander Holyfield.

Arsyeja e këtij takimi ka qënë prezantimi i një salce barbeque të prodhuar nga Holyfield.

Përqafime dhe buzëqeshje për të gjithë dhe paqe që me sa duket është arritur. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2013, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori