E FUNDIT/ Milani shpëton në fund mes dramës (VIDEO)
I jashtëzakonshëm Khabib, noton kundër rrjedhës së lumit (VIDEO)
Khabib Nurmagomedov është bërë shumë i famshëm pasi mposhti Connor Mc Gregorin në kafazin tetëkëndësh.

Prej asaj dite kanë filluar të publikohen gjëra të pabesueshme dhe ekstreme të jetës së tij.

Fillimisht ishte publikuar një përleshje me një ari derisa tani një video tjetër.

Ai është filmuar duke notuar kundër rrjedhës së një lumi të madh.

Kjo video ka marrë shumë shpejt përmasa botërore në rrjetet sociale.
Shtuar më 16/10/2019, ora 22:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori