Ja me çfarë truprojash lëviz ylli i boksit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ai fiton plot 300 milione sterlina ne vit dhe eshte nje nder sportistet me te paguar ne planet, ndaj dhe siguria fizike per boksierin Floyd Mayweather duhet te jete maksimale, shkruan Portali Albeu.

Ai eshte fotografuar, teksa bente shopping ne Londer, i shoqeruar nga disa truproja qe kishin dyfishin e permasave te tij trupore.

38-vjecari dukej nje xhuxh i vertete ne mes te truprojave te tij gjigande, raporton Albeu.com.

Kujtojme qe ylli i boksit beri disa shpenzime luksi ne metropolin britanik, ndersa ne dore mbante nje ore diamanti me vlere 400 mije sterlina. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2016, ora 10:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori