Joshua merr "hak" ndaj Ruiz, bëhet "mbret" i peshave të rënda
Anthony Joshua ka ‘nxjerrë’ hak ndaj Andy Ruiz,duke e mposhtur sonte në duelin që u zhvillua në Arabinë Saudite.

Andy Ruiz e kishte mposhtur më herët këtë vit Joshuan me një fitore të papritur për shumicën e njerëzve.

Tash, Anthony Joshua është kampioni i ri, dhe rikthen titujt që kishte humbur nga Ruiz.
Shtuar më 07/12/2019, ora 23:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori