Joshua mëson rivalin e radhës
Pëlqej
Anthony Joshua k amësuar datën kur do të ketë përballjen e radhës. Ajoështë me datë 28 tetor.

Dueli i radhës për të do të jetë me bullgarin Kurbat Pulev.
Sfida ende nuk është konfirmuar nga ekipi i Joshuas, por promotori Eddie Hearn pritet të dalë me komunikatë gjatë të martës.

Përballja do të zhvillohet në stadiumin e Cardiffit ku u zhvillua dhe finalja e Ligës së Kampionëve. Sfida zhvillohet gjashtë muaj pasi Joshua mundi me nokaut Klitschkon në Wembley. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2017, ora 13:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori