LA Lakers, festë për Shaquille O'Neal (FOTO LAJM)

Ish basketbollisti i Los Angeles Lakers Shaquille O'Neal pozon me fanellën e tij të vjetër, me numër 34, gjatë intervalit të ndeshjes mes Dallas Mavericks dhe LA Lakers.

Karriera e ish lojtarit është festuar nga të afërm dhe miq, mes të cilëve edhe aktori i njohur i Hollywood Jack Nicholson dhe anëtari i grupit Red Hot Chilli Peppers, Flea.

Me këtë rast klubi i Los Angeles Lakers ka tërhequr edhe numrin 34. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2013, ora 12:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori