"Luftëtari" shqiptar në UFC mposhtet nga Griffin (VIDEO)
Luftëtari shqiptar i UFC-së, Ramiz Brahimaj u mposht nga Griffin pas disa goditjeve të fortë që e detyruan gjyqtarin ta ndërpresë ndeshjen.

Ramizi ishte dukshëm më i mirë, por një goditje fatale e Griffin ia dëmtoi atij veshin dhe gjyqtari nuk kishte zgjidhje tjetër, por vetëm ta ndaloi këtë ndeshje.

Tashmë janë publikuar edhe pmajet nga ky meç, ku shihet se si e godet Griffin "luftëtarin" shqiptar, në vesh.
Shtuar më 08/11/2020, ora 08:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori