NBA, simulime për Oscar (VIDEO)

Në kampionatin më të famshëm në botë të basketbollit, NBA, është mbyllur sezoni i rregullt dhe nisin ndeshjet play-off. Videoja e mësipërme ju servir momentet më të shëmtuara të këtij sezoni duke u përqëndruar te simulimet më të famshmeparketet e NBA.

Gjeste anti-sportive, të cilat nuk i shkojnë për shtat gjigandëve të basketbollit botëror. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2013, ora 17:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori