Ndodhi në Kosovë: Skuadrat e basketbollit shënojnë gabimisht në koshat e tyre (VIDEO)
Në ndeshjen e dytë të "play off-it" në ETC Superligësn e Kosovës në basketboll mes Bashkimit dhe Pejës ka ndodhur një ngjarje e çuditshme.

Besoni ose jo, të dy skuadrat kanë ngatërruar fushat e tyre, dhe kanë filluar të shënojnë pikë në koshat e tyre, shkruan Gazeta Express.

Vetëm pas disa minutave gjyqtarët e kanë ndërprerë takimin, duke ju bërë me dije lojtarëve se janë duke sulmuar gabimisht.

Këtë ndeshje e ka fituar Bashkimi me rezultat të ngushtë 85-80.
Shtuar më 23/04/2015, ora 23:31
Bajram
e Premte 24 Prill 2015, Ora 08:36
E sa e lezeqme. Na kanë argëtuar më shumë se kushdo tjetër deri tash.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori