Ortiz i mjaftojnë 45 sekonda për të hedhur nokaut kundërshtarin e tij (VIDEO)
Ju deshën vetëm 46 sekondaOrtiz ta fitoi meçi ndaj Alexander Flores në kategorinë e rëndë në boks.

41-vjeçari ishte i përgatitur mirë për këtë duel, ku me një goditje të fortë, ai e rrëzoi në tokë kundërshtarin e tij.

Luis Ortiz tashmë regjistroi plotë 27 fitore me nokaut, nga 35 luftime sa i ka gjithsej, dhe pas Joshua, Furyt e Wilder, boksieri kubanez është një nga emrat më të mëdhenj të boksit aktual.

Shtuar më 08/11/2020, ora 09:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori