Pas 4 raundeve, kush po fiton mes Joshua dhe Ruiz?
Meçi më i rëndësishëm i vitit po zhvillohet për momentin në Arabinë Saudite.

Pas katër raundeve të para është duke prirë britaniku Joshua, i cili ka fituar tri raundet e para me rezulta 9:10.

Raundi i katërt i takoi Andy Ruiz.
Shtuar më 07/12/2019, ora 22:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori