Pë ata që nuk e kanë parë ndeshjen mes Joshua dhe Ruiz, kjo është përmbledhja e 12 raundeve (VIDEO)
Dueli më i madh i vitit u zhvillua mbrëmë mes Andy Ruiz dhe Anthony Joshua.

Meçi filloi rreth orës 22:00 dhe për 12 raunde të plota ishim dëshmitarë të dominimit të Joshuas.

Për ata që nuk e kanë parë duelin mbrëmë, ja përmbledhja e të gjitha raundeve në një video.
Shtuar më 08/12/2019, ora 09:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori