Pensionimi i McGregor, më në fund reagon Khabib (FOTO LAJM)

Khabib dominoi mbi McGregor në 2018 dhe ndërsa përballja në kafaz ishte emocionuese.

Një përleshje masive shpërtheu midis të dy palëve dhe kampioni i peshave të lehta ka postuar një GIF në Instagram ku tregon anëtarin e ekipit të tij, Zubaira Tukhugov duke goditur McGregor.

Luftëtari nga Dagestani shrkoi mbi GIF, ‘Për tifozët’.
Shtuar më 16/06/2020, ora 09:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori