Tension në Xhiron e Portugalisë, sherr mes çiklistëve (VIDEO)
Pëlqej
Në etapën e gjashtë të Xhiros së Portugalisë danezi Asbjorn Kragh Andersen ka akuzuar spanjollin Vicente de Mateos se ishte ai që e bëri të rrëzohej gjatë garës.

Kjo bëri që mes çiklistëve të niste një sherr që u ndërpre nga çiklistë të tjerë dhe forcat e sigurisë.

Që të dy çiklistët janë përjashtuar nga gara. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 13:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori