ZYRTARE/ Nuk ka pushime, Marku konfirmon kundërshtarin e radhës
Florian Marku ka zyrtarizuar një meç të ri.

Florian Marku dhe Rylan Charlton do të ndeshen në mbrëmjen e meçit kryesor mes David Avanesyan dhe Josh Kelly më 30 janar në një arenë që pritet të konfirmohet.

Dueli do të transmetohet direkt në Sky Sports.

Marku, me bilanc prej 7 fitore, asnjë humbje dhe një barazim, 5 duele të mbyllura me nokaut, do të kërkojë kthimin tek fitorja pas barazimit të dyshimtë më herët gjatë këtij muaji ndaj Jamie Steëart, edhe pse e rrëzoi kundërshtarin e tij në raundin e dytë.

"Ky tha se do ta fshijë dyshemenë me Florian Markun. Me 30 Janar nuk do ta lë në duart e gjyqtarëve. Faleminderit te gjithëve Per mbështetjen", shkroi Marku në Facebook.
Shtuar më 22/12/2020, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori