EXIT POLL/ Ja kush fiton në Prishtinë, Gjakovë, Ferizaj, Pejë dhe Mitrovicë
Primera Division
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Java nr. 19 Shiko: 
06 Dhjetor 2013
15:00
1 - 0
15:00
2 - 0
07 Dhjetor 2013
15:00
1 - 1
08 Dhjetor 2013
15:00
0 - 2
09 Dhjetor 2013
15:00
1 - 1
15:00
F
Olimpo
1 - 0
15 Dhjetor 2013
15:00
2 - 2