First League
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Java e fundit
20 Gusht 2000
15:00
1 - 1
15:00
H
Borec
0 - 1
15:00
0 - 6
15:00
1 - 2
15:00
2 - 1
15:00
F
Sileks
4 - 1
27 Gusht 2000
15:00
2 - 0
15:00
4 - 1
15:00
4 - 1
15:00
F
Pobeda
2 - 0
15:00
2 - 0
15:00
0 - 4
15:00
B
Vardar
0 - 0
08 Shtator 2000
15:00
1 - 5
09 Shtator 2000
15:00
1 - 1
10 Shtator 2000
15:00
H
Borec
1 - 2
15:00
2 - 2
15:00
F
Sileks
2 - 0
15:00
2 - 0
13 Shtator 2000
15:00
0 - 2
17 Shtator 2000
15:00
1 - 4
15:00
2 - 3
15:00
4 - 1
15:00
0 - 0
15:00
0 - 1
19 Shtator 2000
15:00
F
Pobeda
7 - 2
24 Shtator 2000
15:00
3 - 2
15:00
F
Vardar
3 - 1
15:00
3 - 2
15:00
3 - 1
15:00
F
Sileks
2 - 0
15:00
1 - 0
15:00
6 - 0
01 Tetor 2000
15:00
2 - 3
15:00
0 - 0
15:00
3 - 1
15:00
F
Sileks
4 - 0
15:00
0 - 3
03 Tetor 2000
15:00
F
Pobeda
3 - 1
15 Tetor 2000
15:00
1 - 2
15:00
2 - 0
15:00
H
Borec
2 - 4
15:00
3 - 2
15:00
7 - 2
15:00
B
Vardar
0 - 0
22 Tetor 2000
15:00
3 - 1
15:00
H
Borec
0 - 2
15:00
2 - 3
15:00
F
Pobeda
3 - 1
15:00
H
Sileks
1 - 2
15:00
1 - 5
29 Tetor 2000
15:00
2 - 0
15:00
2 - 3
15:00
4 - 0
15:00
1 - 0
15:00
2 - 1
15:00
2 - 2
15:00
F
Vardar
3 - 0
05 Nëntor 2000
15:00
H
Borec
2 - 3
15:00
3 - 1
15:00
3 - 0
15:00
2 - 3
15:00
F
Sileks
2 - 0
15:00
0 - 7
12 Nëntor 2000
15:00
6 - 0
15:00
0 - 0
15:00
0 - 0
15:00
B
Pobeda
1 - 1
15:00
3 - 0
15:00
1 - 0
15:00
F
Vardar
3 - 1
19 Nëntor 2000
15:00
1 - 0
15:00
H
Borec
0 - 2
15:00
2 - 0
15:00
0 - 2
15:00
1 - 0
15:00
F
Sileks
4 - 0
15:00
1 - 7
26 Nëntor 2000
15:00
0 - 2
15:00
5 - 1
15:00
3 - 0
15:00
1 - 0
15:00
0 - 1
15:00
F
Vardar
2 - 0
15:00
6 - 0
04 Mars 2001
15:00
F
Vardar
2 - 0
15:00
4 - 0
15:00
1 - 2
15:00
2 - 1
15:00
1 - 0
15:00
F
Pobeda
2 - 0
11 Mars 2001
15:00
H
Borec
1 - 4
15:00
2 - 1
15:00
1 - 0
15:00
4 - 1
15:00
F
Sileks
4 - 1
15:00
2 - 0
15:00
2 - 0
14 Mars 2001
15:00
2 - 1
15:00
6 - 0
15:00
1 - 1
15:00
0 - 2
15:00
F
Pobeda
3 - 0
15:00
1 - 4
15:00
F
Vardar
2 - 0
18 Mars 2001
15:00
H
Borec
0 - 2
15:00
1 - 0
15:00
1 - 2
15:00
2 - 0
15:00
H
Vardar
1 - 2
01 Prill 2001
15:00
3 - 1
15:00
1 - 0
15:00
0 - 1
15:00
F
Pobeda
2 - 1
15:00
3 - 0
15:00
0 - 4
08 Prill 2001
15:00
F
Borec
1 - 0
15:00
1 - 2
15:00
3 - 0
15:00
0 - 2
15:00
0 - 2
15:00
F
Vardar
4 - 0
12 Prill 2001
15:00
5 - 1
14 Prill 2001
15:00
0 - 4
15 Prill 2001
15:00
10 - 0
15:00
3 - 0
15:00
F
Pobeda
3 - 0
15:00
3 - 2
16 Prill 2001
15:00
F
Sileks
4 - 2
22 Prill 2001
15:00
7 - 1
15:00
2 - 0
15:00
0 - 1
15:00
6 - 0
15:00
3 - 0
15:00
F
Vardar
2 - 0
15:00
0 - 1
28 Prill 2001
15:00
0 - 4
29 Prill 2001
15:00
H
Sileks
0 - 3
15:00
1 - 1
15:00
H
Borec
0 - 1
15:00
1 - 0
15:00
F
Pobeda
3 - 0
15:00
5 - 0
03 Maj 2001
15:00
1 - 1
06 Maj 2001
15:00
1 - 0
15:00
3 - 3
15:00
2 - 0
15:00
F
Pobeda
3 - 1
15:00
3 - 0
13 Maj 2001
15:00
3 - 2
16 Maj 2001
15:00
1 - 0
15:00
F
Borec
1 - 0
15:00
1 - 0
15:00
1 - 4
15:00
3 - 2
15:00
H
Sileks
0 - 1
15:00
2 - 3
20 Maj 2001
15:00
0 - 2
15:00
0 - 3
15:00
2 - 2
15:00
3 - 1
15:00
F
Pobeda
4 - 1
15:00
3 - 0
15:00
F
Vardar
7 - 0
27 Maj 2001
15:00
B
Borec
2 - 2
15:00
2 - 3
15:00
5 - 2
15:00
2 - 0
15:00
0 - 2
15:00
0 - 0
15:00
F
Sileks
4 - 3
Java e ardhshme Nuk mund te gjej ndeshjet e kesaj jave!
20 Golashënuesit më të mirë
Num.
Emri
Shtetësia
Mosha
Roli
Gola të Shënuar
Gola me Penallti
Kartona të Verdhë
Dopjo katon i Verdhë
Kartona të Kuq
1
K. Velkoski
25
A
19
5
0
0
0
2
A. Stojkov
30
A
12
2
0
0
0
3
B. Manevski
28
A
10
0
0
0
0
4
E. Ademović
25
M
8
1
0
0
0
5
Stenio Junior
22
A
8
1
0
0
1
6
D. Vodenicharov
25
A
5
1
0
0
0
7
F. Petrov
24
A
4
0
0
0
0
8
A. Polozhani
31
M
4
0
0
1
0
9
J. Selmani
22
M
4
0
0
0
0
10
A. Nuhiji
34
M
4
0
0
0
0
11
B. Ilijoski
29
A
4
0
0
0
0
12
D. Imeri
17
A
3
0
0
0
0
13
K. Markoski
18
M
3
0
0
0
0
14
M. Altiparmakovski
22
M
3
0
0
0
0
15
A. Bujchevski
23
A
3
0
0
1
0
16
L. Lyubenov
33
M
3
1
0
0
0
17
B. Emurlai
31
A
2
0
0
0
0
18
B. Todorovski
28
M
2
0
0
0
0
19
A. Anastasov
255
M
2
0
0
0
0
20
N. Nedzhipi
29
M
2
0
2
0
0