Surpriza në Kupë, ja 3 ekipet e para që kalojnë në gjysmëfinale

Besëlidhja, Kukësi dhe Skënderbeu janë tri skuadrat e para gjysmëfinaliste në Kupën e Shqipërisë. Lezhianët janë surpriza e madhe për këtë sezon, teksa pas fitores 2-1 në ndeshjen e para, e kanë mbyll

 
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!