CHAMPIONS/ Bayern Munchen - Chelsea, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Bayern Munich – Chelsea.

Me një punë thuajse të kryer në ‘Stamford Bridge’, Bayern pret Chelsean në ‘Allianz Arena’ për të vulosur biletën për kalimin tutje.

Bavarezët gëzojnë një epërsi prej 3:0 nga ndeshja e parë dhe këtë do të luftojnë ta mbrojnë.

Ndeshja mes Bayern dhe Chelsea luhet me fillim nga ora 21:00.
Shtuar më 08/08/2020, ora 19:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori