Flamurtari bën gati planin ekonomik, trajner dhe lojtarë të rinj
Pëlqej
Flamurtari nuk ka ndërmend të shenzojë për sezonin e ardhshëm të njëjtën shuma sa pati ndërmend të shpenzonte në rast të një kaulifikimi për në Europë. Vlonjatët kanë mënduar si një opsion më ekonimik për pankinën emrin e trajnerit të grupmoshave Ardi Bozhanit.

Vlonjati ka punuar më të rijntë e deri të ekipi i parë i Flamurtarit, mesa duket ekipi i Vlorës po mendon më shumë për të ardhmën duke ndertuar një ekip më një strukturë të brëndshme, Bozhani mendohet se do ta ndërtojë Flamurtarin e ri me baza tek të rijntë e talentuar të akademinë së Vlorës tek ekipi i parë, përcjell Albeu.com.

Kohët e fundit, drejtuesit e klubit vlonjat kanë vendosur që të mos ketë deklarata për shtypin sportiv. Flamurtari od të duket më serioz dhe më i gatshëm për të ardhmen me të rinjtë dhe me një trajner që i njeh shumë mirë personalisht me grupmoshat. /albeu.com/
Shtuar më 29/04/2018, ora 13:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori