Flamurtari dhe Laçi nuk dinë të shënojnë në fushë asnjëanëse, bëjnë paqe pa gola (VIDEO)
Pëlqej
Paqe pa gola në sfidën shumë të rëndësishme për Europën, mes Flamurtarit dhe Laçit, që u luajt në fushën asnjëanëse në Elbasan Arena.

Takimi ishte shumë i luftuar në mesfushë, dhe të dyja ekipet u shfaqën të kujdesshme, pa dashur të rrezikojnë tej mase.

Rasti shumë i diskutuar, ishte një pretendim i vlonjatëve për prekje të topit me dorë, nga Gjoni në minutën e 80-të, por për arbitrin Koçi nuk ishte i tillë. Deri në fund, me rrjeta të pa prekura, dhe Flamurtari e Laçi ndajnë nga një pikë./albeu.com/
Shtuar më 09/05/2018, ora 18:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori