Ja pse janë "Ujqërit e dëborës", në fushën e zbardhur Skënderbeu shënon 2 gola për 9 minuta (VIDEO)

Skëndërbeu është çmendur. Korçarët janë kthyer si "ujqër" të vërtetë në pjesën e dytë teksa barazuan disavantazhin prej dy golash që ishte në pjesën e parë.

Skënderbeu rihapi sfidën në minutën e 62 duke e çuar ndeshjen në 2-1. Ali Soue ngushtuar diferencën, ku pas një shkëputje mjaft të bukur nga mbrojtësit vendas, ka gjuajtur në hyrje të zonë, duke e dërguar topin në trekëndësh.

Dhe ishte përsëri ai Ali Soue. Sulmuesi nga Gambia, pasi ka shmangur në mënyrë fantastike, mbrojtësit e Kukësit dhe me të majtën ka goditur duke barazuar shifrat./albeu.com/
Shtuar më 28/02/2018, ora 15:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori