Katergoria Superiore luan sfidat e radhës në mesjavë, ja oraret
Pëlqej
Kategoria Superiore ka hyrë në një fazë shumë të rëndësishme, teksa mbeten dhe 4 sfida nga mbyllja.

Ndeshjet e radhës, ato të javës së 33-të, shumica luhet të mërkurën, me përjashtim të Tirana-Korabi që zhvillohet të enjten prej orës 19:00.

Të mërkurën në orën 16:00 luhen dy sfida, Kukësi-Flamurtari dhe Vllaznia-Luftëtari, ndërsa tre orë më pas, Partizanit pret Laçin, ndërsa Teuta Skënderbeun.

Kategoria Superiore – Java 33

E mërkurë, më 10 maj
Kukësi – Flamurtari (Ora 16:00)
Vllaznia – Luftëtari (Ora 16:00)
Partizani – Laçi (Ora 19:00)
Teuta – Skënderbeu (Ora 19:00)

E mërkurë, më 11 maj
Tirana – Korabi (Ora 19:00)
Shtuar më 07/05/2017, ora 13:19
Tage: duele
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori