Kosova ia kthen mbrapsht lojtarët Skënderbeut
Një situatë e paprecedentë ka ndodhur me Skënderbeun gjatë kthimit nga Zvicra në Tiranë.

Klubi korçar ka udhëtuar me avion nga Berna në Prishtinë, mirëpo autoritetet kosovare nuk kanë pranuar në aeroport që Bakari Nimaga dhe Benyam Demte të vijojnë rrugëtimin drejt Shqipërisë për shkak të një problem në dokumentacion, raporton Panorama.

Lojarët e Skënderbeut janë rikthyer edhe një herë në Zvicër. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2017, ora 14:50
Baltazar
e Shtunë 9 Dhjetor 2017, Ora 17:47
Tip kosovar qe skan lidhje me shqiptar kane kombin e vet dhe flamurin e vet... keshtu qe ska nevoj per shqetsim
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori