Kukësi nuk ka të ndalur, bën prezantimin e radhës
Pëlqej
Ka mbërritur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Antalia për t’u bashkuar me lojtarët e tjerë të Kukësit mesfushori gjeorgjian, Irakli Dzaria.

Ky futbollist, i cili ka qenë pjesë e kombëtares së vendit të tij, ka nënshkruar me klubin verilindor një kontratë për një sezon e gjysmë.

29-vjeçari është prezantuar sot nga drejtori sportive Nderim Nexhipi dhe shefi i klubit kukësian Jonuz Hallaci./albeu.com/
Shtuar më 09/01/2018, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori